Strona główna

Oferujemy fotobudkę w czterech różnych pakietach dostosowanych do potrzeb naszych Klientów, którzy w cenie otrzymują unikatowe projekty, księgę gości czy pendriva. W użyciu posiadamy ponad 200 gadżetów, które są stale uzupełniane o nowe i regularnie dezynfekowane. Fotobudkę obsługuje asystent, który pomaga w wyborze ramek i gadżetów. Dla Par Młodych, które wynajmują naszą fotobudkę mamy kod rabatowy w wysokości 20% na zamówienia dodatków ślubnych!

 

Tagi: Fotobudka Rzeszów – Fotobudka na wesele Rzeszów – Fotobudka Podkarpacie – Fotobudka na imprezę Rzeszów – Najlepsza Fotobudka Rzeszów 

 

Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty!

Drewniane dodatki idealnie wpisują się w wesela rustykalne czy boho. Są klasycznym i pięknym rozwiązaniem dla Par Młodych, które chcą mieć wyszukane ozdoby. W ofercie posiadamy m. in. numerki na stół, wieszaki, toppery czy podziękowania dla gości. Oferujemy także przygotowanie indywidualnie dobranych zestawów dodatków. Nasze projekty przygotowujemy na plastrach drewna, sklejce lub tekturze introligatorskiej, a wykańczamy je sznurkiem jutowym. 

Przejdź do sklepu z dodatkami weselnymi

W ofercie dodatków dedykowanych dzieciom posiadamy m. in. metryczki urodzenia, zaproszenia na chrzest, proporczyki czy tabliczki do fotografowania wieku maluszków.  W tej kategorii znajdą się także sprawdzone prezenty dla przyszłych mam z okazji baby shower, prezenty dla młodych rodziców czy dodatki do zorganizowania urodzin. Nasze projekty personalizujemy, przez co dodatki dla dzieci są wspaniałą pamiątką na lata i świetnym pomysłem na prezent. 

Przejdź do sklepu z dodatkami dla dzieci

Nasi klienci mogą również liczyć na realizację indywidualnych zamówień – w tej kategorii wykonaliśmy już statuetki, breloki, pendrivy czy zakładki do książek z dowolnymi treściami.

Skontaktuj się z nami, a opracujemy coś specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły zamówienia indywidualnego